PRIJAVNICE ZA SUDJELOVANJE NA 17. TOVARNIČKOM JESENSKOM FESTIVALU

Ovim putem obavještavamo natjecatelje i izlagače koji žele sudjelovati na 17. Tovarničkom jesenskom festivalu, da prijavnice za isto mogu preuzeti u prostorijama Općine Tovarnik ili u prilogu ovog teksta.

Molimo sve potencijalne natjecatelje i izlagače da svoje ispravno popunjene prijavnice dostave  najkasnije do 03. listopada 2023. (utorak) u prostorije Općine Tovarnik ili na e-mail: pisarnica@opcina-tovarnik.hr.

Novost u odnosu na protekle godine je da će se, uz ustaljena natjecanja za najtežu bundevu, najdužu tikvu, najbolji pekmez i najbolji grah, vršiti i izbor za bundevu najpravilnijeg i bundevu najnepravilnijeg oblika.

Pobjednike očekuju bogate novčane nagrade.

Svim natjecateljima želimo sreću uz poruku: „Važno je sudjelovati, nije važno pobijediti!“

 

1. Prijavnica – najteža bundeva

2. Prijavnica – najbolji pekmez

3. Prijavnica – najduža tikva

4. Prijavnica – najbolji grah

5. Prijavnica – najneobičnija bundeva

6. Prijavnica – najljepša bundeva

7. Prijavnica – štand-stol

 

Skip to content