POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA, RADNO MJESTO VIŠI REFERENT-VODITELJ PROJEKTA SUDJELUJ

Povjerenstvo za provedbu oglasa poziva sve kandidate/kandidatkinje koji su podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu, te ispunjavaju formalne uvjete propisane oglasom, na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti.

Kandidati se pozivaju na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti pismenim testiranjem koje će se provesti u zgradi Općine Tovarnik, A. G. Matoša 2, Tovarnik u prostoriji Općinske vijećnice dana 24.2.2020. godine (ponedjeljak) u 12:00 sati.

Sve potrebne informacije vezano za prethodnu provjeru znanja i sposobnosti možete pogledati u prilozima u nastavku.

poziv kandidatima na testiranje

obavijest-i-upute-o-pravnim-izvorima-za-testiranje

Leave a Comment

Skip to content