Odluka o produljenju roka za podnošenje zahtjeva temeljem Javnih poziva za dodjelu potpora poticanja razvoja poduzetništva u 2022. godini temeljem Uredbe de minimis

Temeljem članka 48. st. 3. Statuta Općine Tovarnik („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 3/22) i Programa poticanja razvoja poduzetništva na području Općine Tovarnik za 2022. („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 10/22) načelnik Općine Tovarnik donosi Odluku o produljenju roka za podnošenje zahtjeva temeljem Javnih poziva za dodjelu potpora poticanja razvoja poduzetništva u 2022. godini temeljem Uredbe de minimis.

Odlukom se rok za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora poticanja razvoja poduzetništva u 2022. godini produžuje do 10. prosinca 2022. godine.

Odluka o produljenju roka – poduzetnici

Skip to content