Odluka o produljenju roka za podnošenje zahtjeva temeljem Javnih poziva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi u 2022. godini temeljem Uredbe de minimis

Temeljem članka 48. st. 3. Statuta Općine Tovarnik („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 3/22) i čl. 19. Programa potpora u poljoprivredi na području Općine Tovarnik za 2022. („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 10/22) načelnik Općine Tovarnik donosi Odluku o produljenju roka za podnošenje zahtjeva temeljem Javnih poziva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi u 2022. godini temeljem Uredbe de minimis.

Odlukom se rok za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi produžuje do 10. prosinca 2022. godine.

Odluka o produljenju roka – poljoprivreda

Skip to content