Obavijest za roditelje djece vrtičkog uzrasta i učenike I i II razreda Osnovnih škola s područja Općine Tovarnik

Poštovani roditelji,

Hrvatska humanitarna udruga iz Austrije u suradnji s Općinom Tompojevci i Općinom Tovarnik, organizira podjelu prigodnih paketa za djecu koja pohađaju DV Palčić Tovarnik te učenike I i II razreda Osnovne škole A.G.Matoš Tovarnik i Osnovne škole Ilača iz Ilače.

 

Datum : 27.11.2022. (nedjelja)
Mjesto: Vila Tovarnik

Vrijeme: 12:00 sati

 

Stoga Vas pozivamo da dođete s djecom kako bi preuzeli svoj poklon paket.

Napomena: podjela paketića će se vršiti na temelju popisa učenika 1. i 2. razreda osnovnih škola u Ilači i Tovarniku te popisa polaznika dječjeg vrtića Palčić Tovarnik koji smo prethodno dostavili hrvatskoj humanitarnoj udruzi iz Austrije.

S poštovanjem,

Načelnik Općine Tovarnik

Anđelko Dobročinac, dipl. ing.

Skip to content