OBAVIJEST TESTIRANJE FAZA III – ZAŽELI

Kojim se obavještavaju kandidati pozvani na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti pismenim testiranjem koje će se provesti u zgradi Općine Tovarnik, A. G. Matoša 2, Tovarnik u prostoriji Općinske vijećnice da će se isto održati umjesto ranije zakazanog termina u novom terminu:

• za referent – administrativni voditelj projekta „ZAŽELI“ – Program zapošljavanja žena, faza III, dana 22.11.2022. godine (utorak) u 12,00 sati

• za referent – operativni voditelj projekta „ZAŽELI“ – Program zapošljavanja žena, faza III, dana 22.11.2022. godine (utorak) u 13,00 sati

Predsjednik Povjerenstva za provedbu oglasa

Mario Adamović, mag.iur.