Provedba projekta SUDJELUJ

Tijekom mjeseca listopada, održane su informativne radionice projekta #suDjeluj. Svrha informativnih radionica bila je upoznati ciljanu skupinu s aktivnostima koje će se provoditi kroz projekt, a time ih i zainteresirati i pozvati da se priključe u iste. Održane su radionice na području mini regije TINTL, u Općini Tovarnik, Općini Tompojevci i Gradu Iloku, gdje se moglo saznati sve o besplatnim edukacijama i radionicama te ispuniti prijavnice za sudjelovanje.

Početkom prosinca, 2.12.2019. započela je prva edukacija za ciljnu skupinu projekta #suDjeluj i to ”Informatičko obrazovanje“. Edukacija je besplatna i osigurana za 10 polaznika koji će nakon završetka pohađanja dobiti uvjerenje o stečenim kompetencijama. Edukacija se održava kroz 10 dana, u Centru kompetencija d.o.o, hrana i bioekonomija, odjel Tovarnik.  Projekt #suDjeluj Općine Tovarnik financiran je iz Europskog socijalnog fonda kroz Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. godine.

 

 

Leave a Comment

Skip to content