POZIV ZAINTERESIRANIMA ZA TRENING PROGRAM I OBUKU U SKLOPU PROJEKTA CENTRIKOMNET

Općina Tovarnik poziva sve zainteresirane da se prijave na trening programe i obuku u sklopu projekta centrikomNET:

 

  • Trening program “ Prerada povrća ” – otvoren do 13.02.2022. – namijenjen je svim osobama koje se žele upoznati sa značajem i praktičnim mogućnostima u području prerade povrća radi unapređenja poslovanja, poljoprivrednicima koji žele proširiti svoje postojeće znanje i steći novo iskustvo, te zainteresiranim nezaposlenim osobama.

 

  • Trening program “ Zaštita biljaka ” – otvoren do 13.02.2022. – namijenjen je svim osobama koje se žele upoznati sa značajem i praktičnim mogućnostima u području zaštite biljaka radi unapređenja poslovanja, poljoprivrednicima koji žele proširiti svoje postojeće znanje i steći novo iskustvo, te zainteresiranim nezaposlenim osobama.

 

 

Sve dodatne informacije možete pronaći u prilogu:

PRIJAVA

 

 

 

Skip to content