JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2021./2022.

JAVNI POZIV

ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA   ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2021./2022.

I.

Pozivaju se svi redovni studenti preddiplomskih i diplomskih, stručnih i sveučilišnih studija, od prve do posljednje  godine studija, s prebivalištem na području Općine Tovarnik, a koji već ne primaju  stipendiju iz drugih izvora, te koji  nisu ponavljači godine za koju podnose zahtjev za stipendiju, da podnesu zamolbu za stipendiju Općine Tovarnik za akademsku godinu 2021/2022,  najkasnije do 20. veljače 2022. god., osobno ili poštom na adresu: Općina Tovarnik, A. G. Matoša 2, 32 249 TOVARNIK, s naznakom „Za dodjelu stipendija“.

II.

Uz zahtjev za stipendiju potrebno je priložiti:

1. presliku važeće osobne iskaznice
  2. potvrdu fakulteta o statusu redovnog studenta i upisanoj godini studija, iz koje je jasno vidljivo da ne ponavljaju upisanu godinu
  3. izjavu o ne-primanju druge stipendije.

III.

Nepravodobni i nepotpuni zahtjevi neće se razmatrati.

IV.

Stipendija je godišnja i  dodjeljuje se za razdoblje od deset mjeseci, odnosno za period od  rujna 2021 . do lipnja 2022. u iznosu od 1.000,00 kn mjesečno po studentu.

PREDSJEDNICA  POVJERENSTVA

ZA DODJELU STIPENDIJA

Tatjana Vuko Pejak

Javni poziv za dodjelu stipendija