OGLAS ZA KOMUNALNOG DJELATNIKA – POZIV NA PRETHODNU PROVJERU ZNANJA I SPOSOBNOSTI KANDIDATA

Povjerenstvo za provedbu oglasa za komunalnog djelatnika – uređenje javnih površina, poziva sve kandidate koji su podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu, te koji  udovoljavaju formalnim uvjetima propisanim oglasom da se odazovu na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti koja će se održati 15. travnja 2019. godine u 10:00 sati u općinskoj vijećnici.

Poziv na prethodnu provjeru s popisom kandidata, te obavijest i upute o pravnim i drugim izvorima za pripremanje kandidata za provjeru znanja i sposobnosti, kao i skriptu kandidati mogu preuzeti u nastavku.

Poziv na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti kandidata, komunalni djelatnik-održavanje javnih površina

Način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti, kom. djelatnik-održ. javnih povr.

skripta, motorni trimeri

Leave a Comment

Skip to content