J A V N I P O Z I V za prikupljanje zahtjeva za dodjelu stanova u najam

Temeljem članka 9. Odluke o dodjeli stanova u najam u vlasništvu Općine Tovarnik („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije 21/22) i članka 48. Statuta Općine Tovarnik („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije broj 3/22), raspisuje se

 

J A V N I  P O Z I V  
za prikupljanje zahtjeva za dodjelu stanova u najam

 

Raspisuje se javni poziv za prikupljanje zahtjeva za dodjelu stanova u najam u vlasništvu Općine Tovarnik:

  1. STAN – na k.č.br. 1977 upisane u zk.ul.br. 2352 k.o. Tovarnik. Dvosoban stan br. 5 na drugom katu zgrade s lijeve strane gledajući od stubišta, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice s kuhinjom, ostave, kupaonice, spavaće sobe i dvije lođe korisne površine 55,87 m²
  2. STAN – na k.č.br. 1977 upisane u zk.ul.br. 2352 k.o. Tovarnik. Dvosoban stan br. 6 na drugom katu zgrade s lijeve strane gledajući od stubišta, koji se sastoji od: hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice s kuhinjom, ostave, kupaonice, spavaće sobe i dvije lođe korisne površine 55,82 m².

 

Obrazac-zahtjev-za-najam-stana-2022.

Javni-poziv-za-prikupljanje-zahtjeva-za-davanje-stanova-u-najam-2022.-1

 

Skip to content