SANACIJA OŠTEĆENJA NA OBITELJSKIM KUĆAMA

Ovim putem obavještavamo mještane Općine Tovarnik kako je, sukladno dogovoru na današnjoj Koordinaciji Vukovarsko-srijemske županije, moguće preuzimanje materijala iz tvrtki Vinkoprom i Dilj za sanaciju oštećenja na obiteljskim kućama.
Kako bi preuzimanje materijala u navedenim tvrtkama bilo moguće, NUŽNO JE da pojedinci prilikom traženja istoga posjeduju POTVRDU kao dokaz štete i količine potrebnog materijala, koju će dobiti temeljem procjene terenskih ekipa ovjerene potpisom načelnika.
Terenske ekipe će utvrditi realno stanje štete na objektima te prikupiti ZAHTJEVE osoba koje će doći po materijal u navedene tvrtke.
Sva nastala šteta OBAVEZNO se mora dokumentirati i fotografirati.
Za prijavu štete, obratite se u Općinu Tovarnik, na broj 032/524-023.
Skip to content