PRIJAVE ZA OSTVARIVANJE PRAVA NA POTPORU IZ PROGRAMA POTPORE ZA IZOSTANAK PRIHODA OD SVINJOGOJSKE PROIZVODNJE ZBOG MJERA SUZBIJANJA AFRIČKE SVINJSKE KUGE

Ovim putem vas obavještavamo da je sukladno Pravilniku o provedbi Programa potpore za izostanak prihoda od svinjogojske proizvodnje zbog mjera afričke svinjske kuge („Narodne novine“ br. 25/2024), Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju (dalje u tekstu: Agencija) na svojim stranicama objavila Popis prihvatljivih korisnika za razdoblje nemogućnosti držanja svinja od 26. lipnja 2023. godine do 01. veljače 2024. godine (dalje u tekstu: Popis).

U roku od 15 dana od objave Popisa prihvatljivih korisnika, odnosno do 27. ožujka 2024. godine, korisnici s Popisa koji su zainteresirani za isplatu potpore, dužni su dostaviti „Izjavu o prihvaćanju prava i obveza“ ovjerenu potpisom (i pečatom za pravne osobe) na adresu: Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, Ulica grada Vukovara 269d, 10000 Zagreb, s naznakom: „Program potpore za izostanak prihoda od svinjogojske proizvodnje zbog mjera suzbijanja afričke svinjske kuge“.

Obrazac Izjave o prihvaćanju prava i obveza, uvjete prihvatljivosti, prava i obaveze korisnika te iznose potpore i ostale detalje o potpori možete pronaći na mrežnim stranicama Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju, na poveznicama u prilogu.

Za sve ostale upite i informacije možete se obratiti u prostore Općine Tovarnik, A.G. Matoša 2, 32249 Tovarnik, radnim danom od 07-15h.

https://www.apprrr.hr/program-potpore-za-izostanak-prihoda-od-svinjogojske-proizvodnje-zbog-mjera-suzbijanja-africke-svinjske-kuge/

https://www.apprrr.hr/prijave-za-ostvarivanje-prava-na-potporu-iz-programa-potpore-za-izostanak-prihoda-od-svinjogojske-proizvodnje-zbog-mjera-suzbijanja-africke-svinjske-kuge-od-26-lipnja-2023-do-1-veljace-2024-godine/

Izjava o prihvaćanju prava i obaveza

Skip to content