POZIV ZA DOSTAVU PONUDA za Rekonstrukciju pješačkih staza na mjesnom groblju u Ilači

U sustavu AGRONET , na portalu ponuda , (https://agronet.apprrr.hr/v1/Forms/CommonForms/TenderOffer.aspx )  dana 31. 5. 2022. objavljen je  poziv na dostavu ponuda  za rekonstrukciju pješačkih staza na mjesnom groblju u Ilači.

Rok za dostavu ponuda je 17 dana od dana objave Poziva na mrežnim stranicama Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju.

Rok za dostavu ponuda je 17. lipnja 2022. godine do 14:00 sati sati prema srednjoeuropskom vremenu. Smatrat će se da su pravovremeno dostavljene ponude one koje do navedenog roka budu zaprimljene. Te ponuditelji trebaju uplodati sve dokumente u Agronet u PDF-u ovjerene i potpisane te dostaviti ih i u pisarnicu Općine Tovarnik u papirnatom obliku ovjerene i potpisane.

Poziv na dostavu ponude

Troskovnik

Skip to content