„Sanacija – tehničko održavanje nerazvrstane ceste u ulici Alojzja Stepinca na području Općine Tovarnik“

Odobren je projekt Općine Tovarnik „Sanacija – tehničko održavanje nerazvrstane ceste na području Općine Tovarnik“ u sklopu Programa održivog razvoja lokalne zajednice za 2022. godinu kojeg je raspisalo Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije. Vrijednost dobivenih sredstava je 170.000,00 kuna. Cilj projekta je doprinijeti održivom razvoju lokalne zajednice u smislu poboljšanja dostupnosti lokalne infrastrukture i podizanju kvalitete života u Općini Tovarnik sanacijom – tehničkim održavanjem nerazvrstane ceste koja se nalazi u naselju Tovarnik, ulica A. Stepinca, na k.č.br. 3622, 3623/1, 3624, 3625., k.o. Tovarnik (dio ulice, između ulice Vrljevac i Zagrebačke ulice). Implementacija projekta u konačnici će rezultirati sanacijom nerazvrstane ceste u naselju Tovarnik.  Nakon provedenoga postupka nabave i izbora izvođača radova te stručnog nadzora utvrditi će se konačna vrijednost projekta. Projektnu prijavu je pripremila Razvojna agencija TINTL. 

 

slika 1

slika 2

 

 

 

Skip to content