POZIV OPG-ima NA DOSTAVU INFORMACIJA VEZANIH UZ PRODAJU VLASTITIH PROIZVODA

Iz LAGA-a Srijem vim putem pozivaju sve proizvođače domaćih proizvoda (OPG-i i drugi) s područja LAG-a Srijem da im se jave u inbox na Facebooku, putem maila na albert.varga@srijem.info ili na 099/299 8411 te na taj način dostave podatke o svojim domaćim proizvodima, koje žele prodati, a sve u svrhu kako bi iste podatke mogli objaviti, podijeliti i na taj način povezati lokalne proizvođače s kupcima.

Kod javljanja molim dostavite obvezno sljedeće podatke:
– Naziv OPG-a
– Lokacija OPG-a, odnosno mjesto na kojem kupac može preuzeti proizvode
– Vaš kontakt (email/broj mobitela)
– Proizvodi koje imate u ponudi.

Proizvođače svakako pozivamo da nam se jave, a ostale dionike da isti Poziv podijele i objave.

Leave a Comment

Skip to content