Općina Tovarnik i ove godine dobila maksimalnu ocjenu transparentnosti proračuna

Institut za javne financije predstavio je 3. srpnja 2019. godine rezultate najnovijeg ciklusa istraživanja transparentnosti proračuna, županija, gradova i općina. Istraživanjem je obuhvaćeno svih 576 lokalnih proračuna u Republici Hrvatskoj. Istraživanjem se utvrđivalo količina i pravovremenost objavljenih dokumenata, te kvalitetu službenih internetskih stranica lokalnih jedinica.

Otvorenost je mjerena brojem objavljenih proračunskih dokumenata na službenim internetskim stranicama.

Općina Tovarnik osvojila je maksimalan broj bodova te dobila priznanje za transparentnost od Instituta za javne financije.

 

PRILOZI

Općina Tovarnik priznanje-za-transparentnost-proračuna-2019

Leave a Comment

Skip to content