Odobren projekt Postavljanje kućišta za nadzor brzine kretanja vozila u Općini Tovarnik

Temeljem javnog poziva, objavljenog 08. veljače 2023. godine, povjerenstvo sastavljeno od članova Radne skupine zadužene za provođenje Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa RH, odabralo je 45 potencijalno opasnih mjesta, među kojima je i Općina Tovarnik, čija će se sanacija sufinancirati sredstvima Nacionalnog plana.
Nadležne službe MUP-a stupit će u kontakt sa subjektima na čijim područjima se nalaze odabrana mjesta, kako bi se pristupilo izradi i potpisivanju sporazuma temeljem kojih će sanacije biti sufinancirane.
U okviru Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa RH, Općini Tovarnik odobren je projekt Postavljanje kućišta za nadzor brzine kretanja vozila u Općini Tovarnik u iznosu od 13.615 eura.
Skip to content