ODLUKE O DODJELI FINANCIJSKIH SREDSTAVA U SKLOPU NATJEČAJA ZA FINANCIRANJE PROGRAMA I PROJEKATA UDRUGA GRAĐANA

Ovim putem obavještavamo udruge s područja Općine Tovarnik o dodijeljenim potporama za sufinanciranje odnosno financiranje programa i projekata udruga građana iz proračuna Općine Tovarnik u 2024. godini.

Popis udruga koje su ostvarile pravo na sufinanciranje odnosno financiranje programa i projekata, kao i iznosi dodijeljenih potpora, nalaze se u Odlukama u prilogu.

Udruge koje nisu dobile traženi iznos financiranja odnosno sufinanciranja, dužne su doći u Općinu Tovarnik radi revidiranja proračuna projekta koji je sastavni dio ugovora i njegova usklađivanja s odobrenim financijskim sredstvima.

Predstavnici Udruga koje su ostvarile pravo na sufinanciranje odnosno financiranje programa/projekata biti će pozvani na potpisivanje Ugovora o dodjeli financijskih sredstava, o čemu će biti naknadno obaviješteni.

 

1. Odluka o dodjeli fin. sredstava – sport

2. Odluka o dodjeli fin. sredstava – kultura

3. Odluka o dodjeli fin. sredstava – branitelji

4. Odluka o dodjeli fin. sredstava – karitativne

Skip to content