OPĆINI TOVARNIK ODOBREN PROJEKT “PROMETNA PREVENTIVA U OPĆINI TOVARNIK” U VRIJEDNOSTI OD 5.834,57 EURA

Temeljem Poziva za prijavu projekata iz područja sigurnosti cestovnog prometa na području Republike Hrvatske za 2024. godinu – Prometna preventiva, Ministarstvo unutarnjih poslova odobrilo je projekt “Prometna preventiva u Općini Tovarnik”.
Ukupna vrijednost projekta je 8.335,10 eura, a iznos sufinanciranja je 5.834,57 eura.
Projekt je financiran u okviru Nacionalnog plana sigurnosti cestovnog prometa, odnosno u okviru preventivnih projekata, a obuhvaća edukaciju za djecu vezanu uz prometnu preventivu, izradu edukativnih video materijala, nabavu edukacijske opreme te radne materijale za djecu.
Projekt je uspješno prijavljen u suradnji s Razvojnom agencijom TINTL, a sufinancira ga Ministarstvo unutarnjih poslova kojima se ovim putem zahvaljujemo.
Skip to content