GLAZBENO SCENSKA PREDSTAVA “BITKA ZA VUKOVAR”

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane osobe na glazbeno scensku predstavu i uprizorenje “Bitke za Vukovar” sa projekcijom novog filma o obrani Vukovara, koja će se održati u petak, 03. svibnja 2024. godine u Vili Tovarnik, s početkom u 18:00 sati.
Tijekom predstave, branitelji će svjedočiti o razaranju i obrani grada Vukovara te o strahotama iz srpskih koncentracijskih logora.
Prilika je ovo i za kupnju knjiga: “Bitka za Vukovar, ne plači moj dobri anđele” i “Bitka za Vukovar, ratnici u trapericama i tenisicama”, autora Damira Plavšića.
Događaj organiziraju Općina Tovarnik i Udruga hrvatskih branitelja i dragovoljaca Domovinskog rata Tovarnik.
Glazbeno scenska predstava “Bitka za Vukovar” nije primjerena za djecu mlađu od 12 godina.