Obavijest zakupcima poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području Općine Tovarnik

Na temelju članka 8. stavka 2. Ugovora o zakupu poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države na području Općine Tovarnik, svi zakupci poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH na području Općine Tovarnik u obvezi su dostaviti izvješće o ispunjavanju ciljeva gospodarskog programa do 31.3.2022. za 2021. godinu.

Navedeno izvješće molimo dostaviti na obrascu koji je objavljen u prilogu ovoga teksta, i to e mailom ( procelnik@opcina-tovarnik.hr ) ili poštom/ osobnom dostavom na adresu A. G. Matoša 2, 32249 Tovarnik.
Koliko zakupnik ima PTC-a u zakupu toliko obrazaca izvješća mora dostaviti.

U privitku izvješća potrebno je dostaviti potvrdu o izvršenoj analizi tla u prvoj godini zakupa sukladno članku 11. Ugovora.

 

PRILOZI

obrazac izvješća o ispunjenju Gospodarskog programa za 2021

Skip to content