JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2023./2024.

JAVNI POZIV

ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA  ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2023./2024.

Pozivaju se svi redovni studenti preddiplomskih, diplomskih, integriranog sveučilišnog i stručnog studija te s njima izjednačenim studijima, od prve do posljednje godine studija, s prebivalištem na području Općine Tovarnik, a koji već ne primaju stipendiju iz drugih izvora, te koji nisu ponavljači godine za koju podnose zahtjev za stipendiju, da podnesu zamolbu za stipendiju Općine Tovarnik za akademsku godinu 2023/2024 u roku od 15 dana od dana objave ovog Javnog poziva, a najkasnije do 21. studenog 2023. godine, osobno ili poštom na adresu: Općina Tovarnik, A. G. Matoša 2, 32 249 TOVARNIK, s naznakom „Zamolba za dodjelu stipendija“

 

Detaljnije o Javnom pozivu te potrebne obrasce preuzmite u prilogu.

 

Javni poziv za dodjelu stipendija 2023-2024

Odluka o dodjeli stipendija za akademsku godinu 2023 2024

IZJAVA O NEPRIMANJU DRUGE STIPENDIJE

ZAHTJEV ZA DODJELU STIPEDNIJE

Skip to content