PROJEKT ZAŽELI PROŠAO DRUGU FAZU POSTUPKA DODJELE SREDSTAVA

Općina Tovarnik je u petak, 23. veljače 2024. godine, zaprimila obavijest o provedenom postupku procjene kvalitete projektnog prijedloga za otvoreni trajni poziv „Zaželi – prevencija institucionalizacije“, u sklopu ESF+ Programa „Učinkoviti ljudski potencijali 2021. – 2027.“

Nakon provedenog postupka procjene kvalitete, nadležno tijelo Hrvatski zavod za zapošljavanje, Ured za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije, obavijestilo nas je kako se za projektni prijedlog Općine Tovarnik ZAŽELI – Brinemo o vama!,  može donijeti Odluka o financiranju, koju donosi Ministarstvo rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike.

Za navedeni projektni prijedlog može se dodijeliti 1.237.500,00 eura bespovratnih sredstava u 100%-tnom intenzitetu potpore.

S obzirom da je projektni prijedlog uspješno prošao fazu procjene kvalitete, Općina Tovarnik će se odreći prava na žalbu radi bržeg dovršetka procesa dodjele Ugovora.

 

Skip to content