POZIV NA PROMOCIJU PROJEKTA BANKA U POŠTI

Pozivamo zainteresirane mještane Općine Tovarnik na promociju projekta Banka u Pošti, koja će se održati 20. travnja 2023. godine od 10:00 do 12:00 sati u općinskoj vijećnici.
Banka u pošti je projekt koji se odnosi na pružanje bankarskih usluga Hrvatske poštanske banke fizičkim i pravnim osobama u svim poštanskim uredima. Poslovni korisnici (OBRT, OPG i UDRUGE, D.O.O. i J.D.O.O.) u pošti mogu otvoriti poslovni račun, obaviti nacionalni platni promet u kunama, ugovoriti internetsko i mobilno bankarstvo, donositi pologe gotovine u poštanski ured te koristiti kartice i ostale bankarske proizvode i usluge.
Za sve dodatne informacije vezano za uslugu Banka u Pošti koja je stalno dostupna, možete se obratiti u Poštanski ured 32249 Tovarnik.
Skip to content