ODLUKE O DODJELI FINANCIJSKIH SREDSTAVA U SKLOPU NATJEČAJA ZA FINANCIRANJE PROGRAMA I PROJEKATA UDRUGA GRAĐANA

Ovim putem obavještavamo udruge s područja Općine Tovarnik o dodijeljenim potporama za sufinanciranje odnosno financiranje programa i projekata udruga građana iz proračuna Općine Tovarnik u 2023. godini.

Popis udruga koje su ostvarile pravo na sufinanciranje odnosno financiranje programa i projekata, kao i iznosi dodijeljenih potpora, nalaze se u Odlukama prilogu.

Udruge koje nisu dobile traženi iznos financiranja odnosno sufinanciranja, dužne su doći u Općinu Tovarnik radi revidiranja proračuna projekta koji je sastavni dio ugovora i njegova usklađivanja s odobrenim financijskim sredstvima.

Odluka o dodjeli fin.sredstava – sport

Odluka o dodjeli fin.sredstava – kultura

Odluka o dodjeli fin.sredstava – branitelji

Odluka o dodjeli fin.sredstava – karitativne

Skip to content