OBAVIJEST – IZDAVANJE POTVRDA I PREUZIMANJE GRAĐEVINSKOG MATERIJALA

Općina Tovarnik će i sutra, u nedjelju 23.07.2023. godine, u vremenu od 8 do 12 sati biti na raspolaganju za prijavu štete na objektima te izdavanje potvrda. S obzirom na veliki broj zahtjeva i lakše obrade istih, zaprimanje zahtjeva i izdavanje potvrda, vršit će se, kao i danas, u upravnoj zgradi Općine Tovarnik.
Također, obavještavamo mještane kako je u dvorište novog vatrogasnog doma u Tovarniku pristigao građevinski materijal koji će se, također sutra, 23.07.2023. godine, od 8 sati moći preuzeti uz predočenje potvrde (original primjerak).
Građevinski materijal koji se može preuzeti je sljedećih specifikacija:
– letva 3*5*400
– Kikinda – premiun Kikinda crijep
– Dilj – Glinex žljebnjak prirodni
– Dilj – carski žljeb eng. crveni/natur
Molimo vas za strpljenje i razumijevanje.
Skip to content