„Manje oružja, manje tragedija“

Dana 15.04.2021. godine, Policijska uprava vukovarsko-srijemska u suradnji s Općinom Tovarnik provode moderniziranu  kampanju pod nazivom „Manje oružja, manje tragedija“. Ovom akcijom želimo osvjestiti mještane Općine Tovarnik o štetnim posljedicama uzrokovanih zlouporabom nezakonitog oružja, kao i o mogućnostima predaje takvog oružja bez sankcija.

Skrećemo pažnju građanima da oružje i eksplozivna sredstva koje žele predati ne donose na info pultove i u mobilni centar kako ne bi došlo do njihovog aktiviranja i neželjenog ozljeđivanja, već da svoju namjeru za dragovoljnu predaju prijave policijskim službenicima na mjestima provođenja kampanje, na broj 192 ili u najbližoj policijskoj postaji. Posebno osposobljeni policijski službenici će doći preuzeti oružje, a Vi ćete ostati sigurni i anonimni.

 

 

Tovarnik : 11:30-12:00 sati

Skip to content