JAVNI NATJEČAJ ZA PRIJAM U SLUŽBU U JEDINSTVENI UPRAVNI ODJEL NA RADNO MJESTO BAGERIST

Na temelju članka 17. i članka 19. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine broj 86/08, 61/11,  4/18, 112/19) ( u daljnjem tekstu: Zakon ), pročelnik Jedinstvenog upravnog odjela Općine Tovarnik, dana 01. rujna 2023. godine objavljuje JAVNI NATJEČAJ za prijam u službu u  Jedinstveni upravni odjel, na radno mjesto:

  1. BAGERIST – 1 izvršitelj (m/ž), na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rad od tri mjeseca

Opći uvjeti za prijam u službu:

  • punoljetnost,
  • hrvatsko državljanstvo,
  • zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se osoba prima.

Pored općih uvjeta za prijam u službu kandidati moraju ispunjavati i sljedeće posebne uvjete:

  • srednja stručna sprema tehničkog, građevinskog, poljoprivrednog ili drugog odgovarajućeg smjera
  • osposobljenost za rad s bagerom te stroj s radnim priključcima

Služba se zasniva na neodređeno vrijeme u obvezu probnog rada u trajanju od 3 mjeseca.

Uz potpisanu prijavu kandidati su dužni priložiti:

  • životopis
  • dokaz o hrvatskom državljanstvu, ( preslika osobne iskaznice ili domovnice )
  • dokaz o stručnoj spremi ( preslika svjedodžbe )
  • uvjerenje nadležnog suda (ne starije od 3 mjeseci od dana objavljivanja oglasa ) da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak te da protiv njega nije izrečena pravomoćna osuđujuća presuda,
  • vlastoručno potpisanu izjavu kandidata da za prijem u službu ne postoje zapreke iz članaka 15. i 16. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi,
  • dokaz za ispunjavanje uvjeta – osposobljenost za rad s bagerom te stroj s radnim priključcima

Detaljnije o Javnom natječaju, pogledajte u prilogu.

Natječaj – bagerist