VOLONTERI OPĆINE TOVARNIK U AKCIJI POMOĆI STARIJIM MJEŠTANIMA

Dana 21.03.2020. u općinskoj Vijećnici, održan je sastanak s  volonterima iz Tovarnika, koji su izrazili spremnost za pružanje pomoći našim mještanima starije životne dobi, pri opskrbi osnovnih životnih potrepština, kao i lijekova, u vrijeme opasnosti od zaraze koronavirusom. U nedjelju 22.3.2020. održan je sastanak s volonterima iz Ilače.

Uz podjelu potrebne zaštitne opreme, date su im upute o postupanju, popis i adrese stanovnika kojima je potrebna usluga, te je dogovoren način komunikacije i vođenja evidencije.

Za volontiranje su se prijavile sljedeće osobe:

 1. Dominik Matanović, Tovarnik
 2. Anastazija Tutiš, Tovarnik
 3. Ivana Marijanović, Tovarnik
 4. Petra Doknjaš, Tovarnik
 5. Martina Glavašić, Tovarnik
 6. Barica Posavac, Ilača
 7. Kristijan Posavac, Ilača
 8. Iva Dasović, Ilača
 9. Ines Čoti, Ilača
 10. Sara Čoti, Ilača
 11. Katarina Hajošević, Ilača
 12. Marija Butorac, Ilača

Zahvaljujemo svima koji su se prijavili za pomoć starijim mještanima naše općine, kojima je pomoć najpotrebnija. Volonteri s radom započinju u ponedjeljak, 23. ožujka,  a imati će prsluke s oznakom CIVILNA ZAŠTITA OPĆINE TOVARNIK.

Leave a Comment

Skip to content