POTPISIVANJE UGOVORA – UDRUGE

Dana 23. svibnja 2024. godine u vijećnici Općine Tovarnik s početkom u 14,00 sati održano je potpisivanje Ugovora o dodjeli financijskih sredstava s predstavnicima Udruga sa područja Općine Tovarnik koje su prema Odluci o dodjeli financijskih sredstava ostvarile pravo na sufinanciranje odnosno financiranje programa i projekata iz proračuna Općine Tovarnik u 2024. godini.

Za ovu je namjenu u proračunu Općine Tovarnik za 2024. godinu osigurano ukupno 88.326,52 eura.

Na sastanku je definirano sudjelovanje Udruga sa svojim programima na važnim manifestacijama u 2024. godini kao što su Dani Općine Tovarnik i Tovarnički jesenski festival, te na brojnim drugim manifestacijama koje se tijekom godine održavaju na području naše Općine.

Radujemo se nastavku buduće suradnje sa našim Udrugama!

Skip to content