Potpisani ugovori u sklopu provedbe projekta “Zaželi”

Dana 1. veljače u općinskoj vijećnici potpisani su Ugovori o radu u sklopu provedbe projekta “Zaželi” . Ugovor su potpisale načelnica i 25 žena koje će pružati usluge pomoći u kući za 140 korisnika iz naše Općine. Načelnica je pozdravnim govorom objasnila vrijednost ovakvih projekata za našu Općinu, te poželjela svima uspješan rad i poslovnu komunikaciju. Ugovori su potpisani na razdoblje od 24 mjeseca, a provoditi će aktivnosti od značenja za ciljanu skupinu teže zapošljivih žena na tržištu rada, te skupine skupine korisnika koji će na ovaj način biti integrirani u cjelovitost brige o mještanima starije životne dobi.

Svim ženama ujedno su podijeljeni i novi bicikli koji su također nabavljeni u sklopu projekta.

 

Leave a Comment

Skip to content