Obrazovanje i osposobljavanje žena u sklopu projekta „Zaželi-Općina Tovarnik-faza II“

 

U tijeku je obrazovanje i osposobljavanje žena pripadnica ciljane skupine u sklopu projekta „Zaželi-Općina Tovarnik-faza II“ UP.02.1.1.13.0079.

Obrazovanje provodi Pučko otvoreno učilište Algebra, a u sklopu kojeg će završiti edukaciju za računalnog operatera. Završetkom obrazovanja izdaje se Uvjerenje o edukaciji za računalnog operatera, verificirano od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja. Stjecanje znanja omogućava računalnu pismenost i upis novog znanja u e-radnu knjižicu, što omogućava povećanje radnih kompetencija, kako bi žene bile konkurentnije na tržištu rada.

Projekt „Zaželi-faza II“ sufinanciran je sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.

 

Galerija slika :

 

 

Skip to content