POZIV NA RADIONICE 6.3.1. I 6.1.1.

Poštovani,
Razvojna agencija TINTL i Ured za međunarodnu suradnju TINTL organiziraju predstavljanje dvije aktualne mjere programa ruralnog razvoja Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava i Potpora mladim poljoprivrednicima koje će održati Marijeta Jurković, mag.ing agr., viša stručna suradnica za gospodarstvo.
Potpora razvoju malih poljoprivrednih gospodarstava do 15.000 EUR
Potpora mladim poljoprivrednicima do 50.000 EUR.
S obzirom da je broj polaznika ograničen uz obavezno pridržavanja svih epidemioloških mjera (obavezno nošenje zaštitnih maski i dezinfekcija ruku na ulazu u prostor), molimo sve zainteresirane da se za sudjelovanje na prezentaciji prijave putem:
mail-a: mjurkovic@ra-tintl.hr
mob: 099 436 5824
Pozivamo sve zainteresirane gospodarstvenike, poljoprivrednike i ostale osobe da nam se pridruže:
15. studenog 2021. godine,
s početkom u 17,00 sati
u konferencijskoj dvorani CEKOM-a u Općini
Lovas
VAŠ TINTL TIM
Skip to content