OBILJEŽAVANJE 31. OBLJETNICE POGIBIJE TROJICE BRANITELJA PRIPADNIKA 2. BOJNE 109. BRIGADE

U utorak, 18. travnja 2023. godine, obilježit će se 31. obljetnica pogibije trojice branitelja pripadnika 2. bojne 109. brigade: Joze Budima, Ivice Šimunića i Branka Kovača.
Stradali branitelji poginuli su na izvršenju bojne zadaće 16. travnja 1992. godine, u šumi Bradarica u Đeletovcima.
U spomen na ovaj tužni događaj, održat će se prigodni program u organizaciji Općine Nijemci, Općine Tovarnik, UDVDRRH, Podružnica VSŽ, Ogranak Nijemci i 109. vinkovačke brigade.
Raspored događanja:
09:00 sati – polaganje vijenaca kod spomen obilježja u Tovarniku i paljenje svijeća na groblju,
11:00 sati – polaganje vijenaca i paljenje svijeća kod spomenika u šumi Bradarica kod Đeletovaca,
12:00 sati – domjenak u prostoru Lovačkog društva u Đeletovcima.