Način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata prijavljenih na oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Općinu Tovarnik na radna mjesta voditelja i asistenta projekta “Zaželi”

Dana 7.11.2017. načelnica Općine Tovarnik objavljuje Način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata prijavljenih na oglas za prijam u radni odnos na određeno vrijeme u Općinu Tovarnik na radna mjesta VODITELJA I ASISTENTA PROJEKTA ZAŽELI te izvore za polaganje pisanog dijela testiranja za navedena radna mjesta. Isti se dokumenti objavljuju na službenoj web stranici Općine Tovarnik – otvoreni natječaj (http://www.opcina-tovarnik.com/opcina-tovarnik.php?stranica=17).

 

PRILOZI

1. Način provjere znanja i sposobnosti – voditelj projekta “Zaželi”

1.1. Opći uvjeti koji se primjenjuju na projekte financirane iz europskih strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014. – 2020.

1.2. Priprema programskih dokumenata za financijsko razdoblje Europske unije 2014. – 2020.

1.3. Upute za korisnike sredstava

2. Način obavljanja prethodne provjere znanja i sposobnosti kandidata prijavljenih na oglas za prijam u radni odnos

2.1. Opći uvjeti koji se primjenjuju na projekte financirane iz europskih strukturnih i investicijskih fondova u financijskom razdoblju 2014. -2020.

2.2. Priprema programskih dokumenata za financijsko razdoblje Europske unije 2014. – 2020.

Leave a Comment

Skip to content