Objavljeni oglasi za radna mjesta na provedbi projekta “Zaželi”

Dana 24. 10.2017. su na web stranici Hrvatskog zavoda za zapošljavanje (https://burzarada.hzz.hr/Posloprimac_RadnaMjesta.aspx) te na službenim stranicama Općine Tovarnik (http://www.opcina-tovarnik.com/opcina-tovarnik.php?stranica=17) objavljena dva oglasa za prijam u radni odnos na provedbi projekta “ZAŽELI”.

Projekt “Zaželi- program zapošljavanja žena” financiran je sredstvima Europske unije u sklopu ESF operativnog programa “Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.”

Općina Tovarnik i Ministarstvo rada i mirovinskog sustava će sklopiti Ugovor o provedbi projekta u vrijednosti oko 3.915.450,00 kn bespovratnih sredstava kojima će u 100%-tnom iznosu biti sufinanciran navedeni projekt u trajanju od 30 mjeseci.

Za vrijeme trajanja projekta, bit će, osim voditelja projekta i asistenta projekta, zaposleno 25 žena koje će obavljati poslove pružanja pomoći u kući korisnicima odnosno osobama starije životne dobi.

PRILOZI

Oglas za radno mjesto voditelja projekta

Oglas za radno mjesto projekt asistenta

Opis poslova i podatci o placi asistenta

Opis poslova i podatci o placi voditelja projekta

Leave a Comment

Skip to content