LJETNO KINO U ILAČI

U petak, 25. kolovoza 2023. godine, Općina Tovarnik svojim mještanima poklanja kino projekciju animiranog sinkroniziranog filma za djecu.
Riječ je o Disneyjevu i Pixarovu filmu NAPRIJED, u kojemu dvojica tinejdžerske braće vilenjaka, Ian i Barley Lightfoot, dobivaju neočekivanu priliku provesti još jedan dan sa svojim pokojnim ocem te kreću u čudesnu potragu u Barleyjevu voljenom kombiju Guinevere. Kao i svaka dobra potraga, njihovo je putovanje ispunjeno čarobnim činima, kriptičnim kartama, nemogućim zaprekama i nezamislivim otkrićima. Ali kad neustrašiva mama dječaka, Laurel, shvati da su joj sinovi nestali, udruži se s polulavicom, polušišmišem, poluškorpionom, bivšom ratnicom – takozvanom Mantikorom – i kreće u potragu za njima. Opasne kletve na stranu, ovaj magični dan mogao bi značiti više nego što je itko od njih sanjao.
Film će se prikazivati na malonogometnom igralištu NK Sremac, u Ilači, s početkom u 20:30 sati. U slučaju kiše, film će se prikazivati u Hrvatskom domu.
Skip to content