Implementacijske radionice u Orašju

Članovi projektnog tima EU projekta competenceNET iz Općine Tovarnik (Tanja Vidović) i Općine Stari Jankovci (Dario Hodak i Dubravka Vrselja), sudjelovali su dana 04. i 05. srpnja 2017.g. u Orašju na zajedničkim implementacijskim radionicama koje je organiziralo Upravljačko tijelo (MA) i Zajedničko tajništvo (JS) Interreg – IPA CBC HR-BA-ME 2014-2020. Na radionicama su usvojene detaljne informacije o načinu provedbe projekta, procedurama javne nabave, načinu izvještavanja putem eMS-a, praćenje projekta, modifikacije projekta itd. Implementacijske radionice su ujedno bile prilika da se projektni tim i Općine Tovarnik i Općine Stari Jankovaci susretne sa svojim prekograničnim partnerima iz BiH – g. Jugoslavom Sarajlić i gđom. Teom Samardžić Memčić, pri čemu su izvršeni konkretni dogovori o narednim aktivnostima projekta.

Leave a Comment

Skip to content