DAN ŽENA U OPĆINI TOVARNIK

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana žena 08. ožujka, načelnik i pročelnik JUO Općine Tovarnik posjetili su javne ustanove na području Općine pri čemu su darivali iznenađene zaposlenice ružama i tulipanima.
Ovom simboličnom gestom željeli smo doprinijeti značaju žene u društvu, obitelji, u poslovnoj sferi djelovanja kao i na svim životnim poljima.
Svim ženama želimo sretan Međunarodni dan žena sa željom da ne samo ovaj dan, nego i svi ostali budu puni poštovanja, ljubavi i pažnje, onako kako to i zaslužuju.
Uz želju da se uloga žene u našem društvu razvija na najbolji način i da se afirmacija žene postigne kroz njene vrline kao nova vrijednost našeg društva, svim ženama čestitamo njihov dan.