JAVNI POZIV ZA PODNOŠENJE ZAHTJEVA ZA DODJELU STIPENDIJA OPĆINE TOVARNIK ZA AKADEMSKU GODINU 2024./2025.

Pozivaju se svi redovni studenti preddiplomskih, diplomskih, integriranih sveučilišnih i stručnih studija te s njima izjednačenim studijima, od prve do posljednje godine studija, s prebivalištem na području Općine Tovarnik, a koji već ne primaju stipendiju iz drugih izvora, te koji nisu ponavljači godine za koju podnose zahtjev za stipendiju, da podnesu zamolbu za stipendiju Općine Tovarnik za akademsku godinu 2024/2025 u roku od 15 dana od dana objave ovog Javnog poziva, a najkasnije do 12. studenog 2024. godine, osobno ili poštom na adresu: Općina Tovarnik, A. G. Matoša 2, 32 249 Tovarnik, s naznakom „Zahtjev za dodjelu stipendije – NE OTVARATI“.

Detaljnije o Javnom pozivu te potrebne obrasce preuzmite u prilogu.

Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodjelu stipendija

Odluka o visini stipendije

Zahtjev za dodjelu stipendije

Izjava o neprimanju druge stipendije