ZAVRŠEN PROJEKT WIFI4EU NA PODRUČJU OPĆINE TOVARNIK

Na području Općine Tovarnik instalirana je bežična mreža WIFI4EU kojom je stanovništvu i posjetiteljima omogućen besplatni pristup internetu na vanjskim javnim prostorima na području Općine Tovarnik. Projekt WIFI4EU je financiran sredstvima Europske unije temeljem Sporazuma o dodjeli bespovratnih sredstava, kojim je Općini osigurano 15.000 eura.
Provedbom projekta osiguran je visokokvalitetan besplatan pristup internetu za mještane Općine Tovarnik i posjetitelje preko 10 vanjskih pristupnih točaka naznačenim na slikama dolje.
Prijava na mrežu je jednostavna budući da nije potrebna registracija niti unos podataka za autentifikaciju, potrebno je samo kliknuti Free Internet i Internet se može koristiti.
Želimo vam sigurno i produktivno surfanje!

Leave a Comment

Skip to content