Projekt “Zaželi” – radni sastanak

U sklopu projekta „Zaželi“- stavka proračuna Promidžba i vidljivost, održan je drugi Radni sastanak s partnerima u projektu ( HZZ Vukovar, CZSS Vukovar).

Sastanku su nazočili voditeljica i asistentica projekta Zaželi-Općina Tovarnik, načelnica Općine Tovarnik, predstojnica ureda HZZ-e Vukovar, ravnatelj CZSS Vukovar, te kolege projekta Zaželi iz Općine Lovas i Tompojevci.

Glavna tema sastanka odnosila se na tijek provedbe projekta, te razna pitanja povezana sa samom provedbom, na proteklo razdoblje od početka, kao i naredno do kraja provedbe u 2020. godini.

Zbog promjene broja korisnika (povećanja), obrađene su teme u svezi što bolje iskoristivosti sredstava predviđenih za provedbu projekta.

Nazočnima su podijeljeni promo materijali projekta „Zaželi“-općina Tovarnik, a u sklopu plana provedbe projekta, dogovoren je i daljnji tijek održavanja Radnih sastanaka, kojih je potrebno održati ukupno 5, do kraja provedbe.

 

Leave a Comment

Skip to content