Poziv poduzetnicima s područja Općine Tovarnik

Pozivamo sve poduzetnike s područja Općine Tovarnik na sastanak koji će se održati

16. ožujka ( petak ) 2018. u 14:00 sati u općinskoj vijećnici.

Tema sastanka je Program poticanja razvoja poduzetništva na području Općine Tovarnik za 2018. godinu.

Naime, Općinsko vijeće je na svojoj 4. sjednici 14. prosinca usvojilo Program poticanja razvoja poduzetništva za 2018. godinu temeljem kojega će Općina odobravati potpore za 6 različitih mjera (zapošljavanje, samozapošljavanje, nabavka uređaja i opreme, usavršavanje, potpore novoosnovanim tvrtkama, reklamiranje proizvoda).

Prihvatljivi korisnici potpore mogu biti poduzetnici sa sjedištem u Općini Tovarnik, a koji se sukladno Zakonu o poticanju razvoja malog gospodarstva („Narodne novine“ br. 29/02, 63/07, 53/12, 56/13 i 121/16) svrstavaju u mikro i male subjekte malog gospodarstva i koji imaju najmanje jednog zaposlenog na neodređeno vrijeme, uključujući vlasnika.

Molimo sve zainteresirane poduzetnike da se odazovu na sastanak kako bi se mogli na vrijeme pripremiti za natječaje koji su u pripremi.

Leave a Comment

Skip to content