POTPISANI UGOVORI ZA PROJEKT ZAŽELI – FAZA II – OPĆINA TOVARNIK

1. rujna 2020. godine, potpisani su Ugovori o radu na određeno vrijeme s 25 žena s područja općine Tovarnik, koje će u sklopu projekta „ ZAŽELI – FAZA II“ narednih 12 mjeseci skrbiti o minimalno 150 krajnjih korisnika, osoba starijih od 65 godina i osoba u nepovoljnom položaju.

Vrijednost Projekta iznosi 2.308.410,50 kuna . Projekt je sufinanciran sredstvima Europske unije iz Europskog socijalnog fonda, Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Žene je pozdravila načelnica općine Tovarnik gospođa Ruža Veselčić- Šijaković s željom za što boljom suradnjom, rekavši kako ovaj Projekt  ima izrazito značajnu vrijednost za našu Općinu.

Žene će biti zaposlene od 1.rujna 2020.godine do 31.kolovoza 2021. godine, nakon čega će biti osposobljene za neko od zanimanja koje odaberu.

Projektnu dokumentaciju pripremila je Razvojna agencija TINTL.

Partneri na projektu su Hrvatski zavod za zapošljavanje Vukovar i Centar za socijalnu skrb Vukovar.