POSJET BRANITELJA GRADA PLOČA

Povodom obilježavanja 27. obljetnice stradanja Vukovara u Domovinskom ratu Općinu Tovarnik posjetili su branitelji Grada Ploča. U centru Ilače kod spomenika stradalima u Domovinskom ratu, zajedno s mještanima, zapalili su svijeće, a prigodnu molitvu predvodio je ilački župnik velečasni Ivan Đakovac. Zajedničko druženje nastavilo se u Hrvatskom domu uz večeru. Goste je pozdravila načelnica općine gospođa Ruža Veselčić-Šijaković, te predsjednik UDVDR-a Marinko Glavašić, a nazočni su bili i predsjednik Općinskog vijeća Dubravko Blašković, te zamjenik načelnice Jasmin Budinski. Kao i svake godine, gosti su donijeli oko 600 kg mandarina za obje škole, te za vrtić, na čemu srdačno zahvaljujemo. Udruga dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, ogranak Tovarnik redovito održava kontakte i posjete braniteljima iz Ploča,a ovaj posjet našoj općini nastavak je te hvalevrijedne tradicije.

 

Leave a Comment

Skip to content