OTVORENO RECIKLAŽNO DVORIŠTE U TOVARNIKU !

OTVORENO RECIKLAŽNO DVORIŠTE U TOVARNIKU
Dana 22. prosinca 2020. godine općinska načelnica Ruža Veselčić-Šijaković i predstavnik tvrtke Eko-Flor Plus d.o.o. gospodin Neven Jurmanović su otvorili reciklažno dvorište koje je izgrađeno u sklopu projekta „Izgradnja reciklažnog dvorišta na području Općine Tovarnik“. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Kohezijskog fonda u 85%-tnom iznosu, dok je ostatak sredstava osigurala Općina Tovarnik.
Reciklažno dvorište će započeti s radom početkom siječnja, a njime će upravljati tvrtka Eko-Flor Plus d.o.o. Radno vrijeme reciklažnog dvorišta biti će od utorka do subote.
Sve ostale informacije o radu reciklažnog dvorišta biti će dostupne na web stranici reciklažnog dvorišta https://reciklazno-opcina-tovarnik.hr/
Skip to content