OPĆINI TOVARNIK ODOBREN PROJEKT PAMETNA I ODRŽIVA RJEŠENJA

Temeljem prijave na Javni natječaj za poticanje razvoja pametnih i održivih rješenja i usluga, Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost odobrio je Općini Tovarnik projekt za poticanje razvoja pametnih i održivih rješenja.
Ukupna vrijednost projekta iznosi 62.665,53 eura, dok je iznos sufinanciranja od strane Fonda za zaštitu okoliša 49.497,42 eura.
Projektom će se nabaviti uređaj za mjerenje kvalitete zraka, postaviti pametan pješački prijelaz te pokrenuti aplikacija kojoj će se digitalizirati usluge i interakcija s Općinom Tovarnik.
Projekt je uspješno prijavljen u suradnji s Razvojnom agencijom TINTL, a sufinancira ga Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost kojima se ovim putem zahvaljujemo.