Odluka o produljenju roka za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi, Mjera 11: Sufinanciranje analize poljoprivrednog zemljišta

Odluka o produljenju roka za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora male vrijednosti u poljoprivredi, Mjera 11: Sufinanciranje analize poljoprivrednog zemljišta

 

Temeljem članka 48. st. 3. Statuta Općine Tovarnik („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 3/22) i čl. 19. Programa potpora u poljoprivredi na području Općine Tovarnik za 2022. („Službeni vjesnik“ Vukovarsko-srijemske županije, br. 10/22), načelnik Općine Tovarnik donosi Odluku kojom se rok za podnošenje zahtjeva za dodjelu potpora u poljoprivredi, u okviru Mjere 11, produžuje do 10. prosinca 2022. godine.

 

Odluka o produljenju roka Mjera 11

Skip to content