Informativne edukacije o novostima u provedbi potpora u poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja

Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva Ministarstva poljoprivrede, obavještava OPG-ovce, poljoprivredne proizvođače i obrtnike u poljoprivredi s područja Općine Tovarnik o održavanju informativne edukacije koja će se održati:

  • Tovarnik, Općinska vijećnica, 11. ožujka 2019, 10:00 – 12:00 sati
  • Ilača, Hrvatski dom, 11. ožujka 2019, 12:00 14:00 sati

Tema edukacije su novosti u Pravilniku o provedbi izravne potpore u poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2019. godinu,višestruke sukladnosti i sustav redovnih pregleda uređaja za primjenu pesticida.

Ovogodišnja kampanja AGRONET – Zahtjeva za potporu počinje 04.03. – 15.05.2019.god.

Informativnu edukaciju će održati: Božica Dolić i Nada Matić.

 

Ministarstvo poljoprivrede
Podružnica VSŽ – Drenovci
Uprava za stručnu podršku razvoju poljoprivrede i ribarstva

Leave a Comment

Skip to content